
ZB W3 INFINI 2.2
ZAUBER® W 3 Infini 2.2 to mocny, jednofazowy odkurzacz przemysłowy z turbiną boczno-kanałową do pracy ciągłej, idealny do codziennego sprzątania w środowisku średniego i dużego zapylenia.
Wytrzymała stalowa konstrukcja, wydajna filtracja 20 000 cm², zbiornik 65 l oraz wysoka mobilność zapewniają skuteczne zbieranie pyłów, zabrudzeń i niewielkich ilości cieczy. Doskonały do warsztatów, cementowni, zakładów spożywczych i przetwórczych.
Obszar zastosowania ZB W3 INFINI 2.2

Poznaj odkurzacz ZB W3 INFINI 2.2
ZAUBER® W 3 Infini 2.2 to jednofazowy, uniwersalny, mocny odkurzacz przemysłowy do codziennego ogólnego sprzątania z turbiną boczno-kanałową do pracy ciągłej. Ten model odkurzacza zamontowany jest na wózku jezdnym zaopatrzonym w cztery koła jezdne, z czego dwa wyposażone są w hamulce postojowe. Bardzo wytrzymała konstrukcja odkurzacza wykonana jest ze stali malowanej proszkowo.
Turbina ssąca boczno-kanałowa 400 V, zamontowana z tyłu odkurzacza u dołu wózka. Dzięki takiej konstrukcji odkurzacz można łatwo przystosować do różnorodnych warunków pracy.
ZAUBER® W 3 Infini 2.2 jest bardzo wydajny i dynamicznie zbiera wszystkie pyły, zabrudzenia oraz drobne ilości płynów. Odkurzacz nie wymaga specjalnej konserwacji, a turbina może pracować w sposób ciągły. Sprawdza się w takich sektorach jak: duże warsztaty, zakłady spożywcze, przetwórcze, cementownie. Dzięki wydajnemu systemowi filtracji jest idealny do codziennego sprzątania.

Odkurzacz ZAUBER® W 3 Infini 2.2 wyposażony jest w turbinę ssącą z odlewanego aluminium. Wirnik osadzony jest bezpośrednio na wale silnika, co zmniejsza zużycie elementów i ogranicza serwisowanie. Cicha praca sprawia, że nadaje się do pracy ciągłej (nawet 24 h/dobę).
Panel sterowania wyposażony jest w włącznik magneto-termiczny, a wakuometr umożliwia kontrolę podciśnienia i zabrudzenia filtra.
Podwójny tłumik wylotowy redukuje hałas. Turbina posiada zawór bezpieczeństwa chroniący przed przegrzaniem.

Wewnątrz komory filtracyjnej znajduje się poliestrowy filtr klasy L, filtr kieszeniowy gwiazdowy, o powierzchni 20 000 cm² i skuteczności 3 mikrony.
ZAUBER W 3 Infini wyposażony jest w ręczny system czyszczenia filtra z pionowym otrząsaczem.
Gniazdo wlotu Ø80 mm umożliwia zbieranie pyłów, proszków, ciał stałych i cieczy bez demontażu filtra.

Zanieczyszczenia trafiają do stalowego zbiornika o pojemności 65 litrów.
Zbiornik odpinany jest do dołu i wyposażony jest w cztery skrętne koła transportowe.
Posiada również rączkę do podnoszenia i przechylania.
W zestawie akcesoria Ø50 mm: wąż ssawny PVC, ssawa okrągła z włosem oraz metalowa ssawa szczelinowa.
ZAUBER® W 3 Infini to uniwersalny odkurzacz przemysłowy do pracy w środowisku średniego i dużego zapylenia.
Jego mobilność i zwrotność docenią użytkownicy szukający kompaktowego, mocnego urządzenia.
ZAUBER® W 3 Infini dostępny jest w wersji z certyfikatem ATEX.
Wyposażony w wydajną turbinę boczno-kanałową do pracy ciągłej, gwarantuje bezpieczne użytkowanie w środowisku pyłów potencjalnie wybuchowych.
Parametry techniczne
Do pobrania
| Napięcie zasilania | 400V – 50Hz |
| Moc odkurzacza | 2,2 kW |
| Podciśnienie pracy | 3 000 mm H2O |
| Przepływ powietrza | 320 m³/h |
| Powierzchnia filtra głównego | 20 000 cm2 |
| Rodzaj filtra | Kieszeniowy / Gwiazda |
| Średnica filtra | 420 mm |
| Klasa filtracji (IEC 60335-2-69) | Klasa – L |
| Materiał filtracji | Poliester |
| Pojemność zbiornika na zanieczyszczenia | 65 l |
| Średnica wlotu powietrza | 80 mm |
| Poziom hałasu (EN ISO 3744) | 74 dB(A) |
| Wymiary | 108 x 62 x 137 cm |
| Waga | 105 kg |
Zapytaj o bezpłatną konsultację lub zamów bezpłatny pokaz


