
ZB WD 1500
ZAUBER ZB WD 1500 Lekki, bezworkowy odkurzacz profesjonalny z turbiną LONG LIFE (1110 W, 230 V) i chłodzeniem bypass zabezpieczającym silnik.
Profesjonalny odkurzacz ZB WD1500 jest dedykowany do odkurzania kurzu, płynów i materiałów stałych.
Obszar zastosowania ZB WD 1500

Poznaj odkurzacz WD 1500
Odkurzacz ZAUBER WD 1500 sprawdza się w firmach sprzątających i zakładach produkcyjnych, a także w magazynach oraz obiektach logistycznych. Jest odpowiedni do pracy w warsztatach, garażach i różnych punktach usługowych, a dzięki swojej wydajności świetnie nadaje się również do sprzątania po remontach.
Kompaktowy, lekki i wydajny odkurzacz ZAUBER WD 1500 do odsysania i zbierania kurzu, pyłów oraz płynów. Bogaty zestaw akcesoriów do sprzątania na sucho i mokro umożliwia pracę odkurzacza w każdych warunkach (bez stref ATEX).
Lekki uniwersalny, bezworkowy odkurzacz profesjonalny ZAUBER do zbierania pyłów oraz płynów, wyposażony w pojedynczą, jednofazową turbinę ssącą 230 V, zasilaną silnikiem komutatorowym o mocy 1110 W. Wydajna turbina ssąca typu LONG LIFE wraz z silnikiem zabezpieczona jest przed przegrzaniem systemem chłodzenia typu bypass.
Solidna głowica odkurzacza wykonana jest z tworzywa sztucznego typu ABS. Takie rozwiązanie chroni turbinę oraz silnik przed wstrząsami, uderzeniami, ograniczając jednocześnie poziom hałasu do minimum. Odkurzacz posiada zbiornik na zanieczyszczenia ze STALI NIERDZEWNEJ. Podstawa odkurzacza wyposażona jest w cztery obrotowe koła jezdne i stanowi ochronę przed przypadkowymi uderzeniami.

W skład odkurzacza wchodzi bogaty zestaw akcesoriów o średnicy Ø 40, w tym wąż ssawny PVC wraz z końcówkami, rura stalowa podwójnie gięta, ssawa do zbierania pyłów, ssawa na mokro, ssawa okrągła z włosem oraz szczelinowa. Odkurzacz wyposażony jest w system pływakowy do zbierania płynów, który automatycznie przerwie zasysanie, gdy zbiornik odkurzacza napełni się płynem.
Zanieczyszczenia mogą być bezpośrednio zbierane do czarnych worków na śmieci, które uprzednio należy włożyć do wnętrza zbiornika.
Parametry techniczne
Do pobrania
| Napięcie zasilania | 230V – 50Hz |
| Moc odkurzacza | 1,1 kW |
| Podciśnienie pracy | 2400 mm H2O |
| Przepływ powietrza | 180 m³/h |
| Powierzchnia filtra głównego | 2 000 cm² |
| Rodzaj filtra | Torba / Worek |
| Średnica filtra | 400 mm |
| Klasa filtracji (IEC 60335-2-69) | Klasa – L |
| Materiał filtracji | Poliester / Nylon |
| Pojemność zbiornika | 65 l |
| Średnica wlotu powietrza | 40 mm |
| Wymiary | 53 x 53 x 89 cm |
| Waga | 15 kg |
Zapytaj o bezpłatną konsultację lub zamów bezpłatny pokaz






