
ZB WD 1500 C
ZAUBER WD 1500 C to profesjonalny odkurzacz profesjonalny do pyłów i płynów, który łączy moc 1110 W, dużą mobilność i niezawodność w codziennym sprzątaniu.
Wyposażony w turbina LONG LIFE z chłodzeniem bypass, stalowy zbiornik 65 l oraz filtr 2000 cm², zapewnia skuteczną filtrację i bezproblemową pracę nawet w wymagających warunkach. Idealny dla firm sprzątających, warsztatów i obiektów usługowych.
Obszar zastosowania ZB WD 1500 C

Poznaj odkurzacz WD 1500 C
Odkurzacz profesjonalny ZAUBER WD 1500 C przeznaczony jest do zbierania pyłów oraz płynów, i umieszczony na stalowym wózku zaopatrzonym w skrętne koła z hamulcem.
Siła tego odkurzacza leży w jego ergonomii, dużej mocy, niezawodności i łatwości użycia. Urządzenie przeznaczone jest do codziennego sprzątania.
Wyposażony jest w pojedynczą, jednofazową turbinę ssącą 230 V z silnikiem komutatorowym o mocy 1110 W. Wydajna turbina LONG LIFE zabezpieczona jest przed przegrzaniem systemem chłodzenia typu bypass.
Solidna głowica wykonana z tworzywa ABS chroni turbinę przed wstrząsami i zmniejsza hałas. Odkurzacz posiada zbiornik ze stali nierdzewnej 65 l, który dzięki przechyłowi łatwo opróżniać.
Wewnątrz znajduje się poliestrowy filtr 2000 cm², zapewniający wysoką retencję pyłu oraz skuteczność filtracji 3 mikrony.

W zestawie znajduje się bogaty komplet akcesoriów Ø40, m.in. wąż PVC, rura stalowa, ssawa do pyłów, ssawa na mokro, ssawa okrągła i szczelinowa.
Odkurzacz wyposażony jest w system pływakowy odcinający zasysanie po napełnieniu zbiornika. Zanieczyszczenia mogą być zbierane bezpośrednio do worków umieszczonych w zbiorniku.
Parametry techniczne
Do pobrania
| Napięcie zasilania | 230V – 50Hz |
| Moc odkurzacza | 1,1 kW |
| Podciśnienie pracy | 2400 mm H2O |
| Przepływ powietrza | 180 m³/h |
| Powierzchnia filtra głównego | 2 000 cm² |
| Rodzaj filtra | Torba / Worek |
| Średnica filtra | 400 mm |
| Klasa filtracji (IEC 60335-2-69) | Klasa – L |
| Materiał filtracji | Poliester / Nylon |
| Pojemność zbiornika | 65 l |
| Średnica wlotu powietrza | 40 mm |
| Wymiary | 68 x 53 x 89 cm |
| Waga | 21 kg |
Zapytaj o bezpłatną konsultację lub zamów bezpłatny pokaz






