
ZB OILVAC 60
ZAUBER® ZB Oilvac 60 to kompaktowy i wyjątkowo zwrotny odkurzacz przemysłowy zaprojektowany do skutecznego usuwania oleju, chłodziwa i wiórów metalowych.
Wyposażony w silnik 1100 W LONG LIFE, filtr workowy 100 mikronów, kosz filtrujący oraz zbiornik 65 l, sprawdza się idealnie przy obrabiarkach CNC i w środowisku obróbki metalu. Przechylny zbiornik i zawór spustowy zapewniają szybkie i czyste opróżnianie, a solidny wózek z kołami ułatwia manewrowanie nawet w ciasnych halach produkcyjnych.
Obszar zastosowania ZB OILVAC 60

Poznaj odkurzacz ZB OILVAC 60
ZAUBER Oilvac 60 mały, kompaktowy odkurzacz przemysłowy do usuwania oleju i wiórów.
Odkurzacz wyposażony jest w jednofazowy silnik 230 V LONG LIFE o mocy 1100 W z systemem chłodzenia powietrzem by-pass. Solidna plastikowa głowica silnika chroni silnik przed uderzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi.
Głowica odkurzacza posiada specjalną budowę ograniczającą poziom hałasu do minimum. Gniazdo wlotowe odkurzacza umożliwia podłączenie węża o średnicy Ø38 mm.

Dzięki kompaktowej konstrukcji odkurzacz jest bardzo zwrotny. Wózek jezdny wyposażony jest w cztery koła, w tym dwa skrętne (jedno z hamulcem).
Dzięki unikalnej konstrukcji wózka zbiornik można przechylić o 90°, co znacznie ułatwia jego opróżnianie.

Najważniejsze cechy:
- poliestrowy filtr workowy 100 mikronów
- pływak zatrzymujący ssanie, zapobiegający cofaniu cieczy do silnika
- kosz filtrujący 10 l oddzielający wióry i metale od cieczy
- kosz ze stali nierdzewnej umożliwiający spływanie oleju na dno zbiornika
- zbiornik 65 l
- możliwość szybkiego usunięcia cieczy za pomocą zaworu spustowego
- zestaw akcesoriów Ø40, w tym wąż, aluminiowa ssawka i szczotka PCV
Parametry techniczne
Do pobrania
| Napięcie zasilania | 230 V – 50Hz |
| Moc odkurzacza | 1,1 kW |
| Podciśnienie pracy | 2 400 mm H2O |
| Przepływ powietrza | 180 m³/h |
| Powierzchnia filtra głównego | 20 000 cm2 |
| Rodzaj filtra | Worek |
| Średnica filtra | 240 mm |
| Materiał filtracji | Polipropylen 100 mikronów |
| Pojemność zbiornika na zanieczyszczenia | 65 l |
| System pływakowy | Tak |
| Średnica wlotu powietrza | 40 mm |
| Poziom hałasu (EN ISO 3744) | 80 dB(A) |
| Wymiary | 64 x 56 x 99 cm |
| Waga | 25 kg |
Zapytaj o bezpłatną konsultację lub zamów bezpłatny pokaz


