
ZB OILVAC 100 – 100P
ZAUBER® ZB Oilvac 100 to mocny i kompaktowy odkurzacz przemysłowy stworzony do szybkiego odsysania oleju z wiórami.
Dzięki systemowi separacji zanieczyszczeń, dużemu zbiornikowi 90 l oraz dwóm silnikom 2×1100 W, doskonale sprawdza się przy obrabiarkach CNC i w halach produkcyjnych. Wersja OILVAC 100 PUMP dodatkowo umożliwia błyskawiczne opróżnianie cieczy dzięki wbudowanej pompie wyładowczej.
Obszar zastosowania ZB OILVAC 100

Poznaj odkurzacz ZB OILVAC 100
Odkurzacz ZAUBER® OILVAC 100 oraz wersja ZAUBER® OILVAC 100 PUMP z pompą wyładowczą to innowacyjne odkurzacze olejowe do odsysania i oddzielania oleju zmieszanego opiłkami. Odkurzacz został tak zaprojektowany, aby idealnie pasował do warsztatów oraz hal maszynowych.
Odkurzacz wyposażony jest w dwa jednofazowe silniki 230 V LONG LIFE o mocy 2 x 1100 W z systemem chłodzenia powietrzem by-pass. Solidna plastikowa głowica silnika chroni silnik przed uderzeniami i uszkodzeniami mechanicznymi.

Głowica odkurzacza posiada specjalną budowę, ograniczającą poziom hałasu do minimum. Gniazdo wlotowe odkurzacza umożliwia podłączenie węża Ø50 mm.
Dzięki kompaktowej konstrukcji odkurzacz jest bardzo zwrotny. Wózek jezdny wyposażony jest w cztery koła, w tym dwa skrętne (jedno z hamulcem).

Najważniejsze cechy:
- polipropylenowy filtr workowy 100 mikronów
- elektryczny pływak zatrzymujący ssanie, który zapobiega cofaniu się cieczy do silnika, gdy zbiornik jest pełny
- kosz filtrujący 10 l oddzielający materiały stałe (wióry, kawałki metalu) od zbieranych cieczy
- kosz ze stali nierdzewnej, umożliwiający spływanie zbieranego oleju na dno zbiornika
- zbiornik 90 litrów
- możliwość szybkiego usunięcia cieczy za pomocą wbudowanej pompy
Parametry techniczne
Do pobrania
| Napięcie zasilania | 230 V – 50Hz |
| Moc odkurzacza | 1,1 kW |
| Podciśnienie pracy | 2 400 mm H2O |
| Przepływ powietrza | 360 m³/ h |
| Powierzchnia filtra głównego | 1 200 cm2 |
| Rodzaj filtra | Worek |
| Średnica filtra | 260 mm |
| Materiał filtracji | Polipropylen 100 mikronów |
| Kosz separujący do drobnych wiórów (opcja) | 10 l |
| Pojemność zbiornika na zanieczyszczenia | 90 l |
| Pojemność zbiornika na zanieczyszczenia stałe | 30 l |
| Elektryczna pompa wyładowcza | 100 l / min |
| Średnica wlotu powietrza | 50 mm |
| Poziom hałasu (EN ISO 3744) | 77 dB(A) |
| Wymiary | 73 x 85 x 124 cm |
| Waga | 65 kg |
Zapytaj o bezpłatną konsultację lub zamów bezpłatny pokaz


