AUTONOMICZNY ROBOT CZYSZCZĄCY

           ZAUBER®  TYTAN 4.0 to pierwsze autonomiczne urządzenie szorująco – zbierające, które pojawia się w ofercie maszyn marki ZAUBER®
Dzięki swoim rozmiarom, innowacyjnym rozwiązaniom oraz wysokim parametrom technicznym, urządzenie to może być użytkowane w różnych środowiskach i na różnych wielkościach powierzchni.

            TYTAN 4.0 doskonale sprawdzi się zarówno na galerii handlowej, na powierzchniach magazynowych, budynkach użyteczności publicznej lub innych komercyjnych obiektach.  
Posiada nowoczesny design oraz komunikuje się z otoczeniem, dzięki wyświetlanym grafikom. 
Urządzenie zostało zaprojektowane oraz wyprodukowane w Polsce.

Już wkrótce nowa, ulepszona wersja
ZAUBER TYTAN 5.0!

POZNAJ ATUTY TYTANA!

AUTONOMIA

 

Robot jest w pełni zautomatyzowanym urządzeniem sprzątającym. Samodzielnie zarządza procesem mycia, ładowania baterii, opróżniania i płukania zbiornika oraz napełniania wodą czystą.

AUTONOMICZNE CZYSZCZENIE BEZ ZAANGAŻOWANIA PERSONELU

Robot został stworzony z myślą o bezobsługowym procesie mycia. Maszyna po uprzednim wdrożeniu, porusza się po wyznaczonej strefie. Myje oraz osusza podłogi. W połączeniu ze stacją dokującą samodzielnie steruje procesem ładowani, uzupełniania roztworu roboczego oraz opróżniania wody brudnej. Nie wymaga dodatkowej obsługi.

OPTYMALIZACJA PROCESÓW MYCIA

Robot stosuje algorytmy sztucznej inteligencji do nawigacji oraz planowania trasy sprzątania. Wyznacza optymalną ścieżkę przejazdu, w celu zużycia jak najmniejszej ilości wody i energii, a także wykonania pracy w możliwie najkrótszym czasie.

AUTOMATYZACJA PROCESU ŁADOWANIA

Robot samodzielnie zarządza procesem ładowania. Dzięki zastosowaniu baterii litowo- jonowych – urządzenie może być doładowywane w każdym momencie, niezależnie od aktualnego stanu naładowania. Robot posiada zabezpieczenie przed całkowitym rozładowanie baterii. Przy zbyt niskim poziomie. powraca do bazy i rozpoczyna ładowanie.

BEZOBSŁUGOWA WYMIANA PŁYNÓW

Urządzenie automatycznie powraca do stacji dokującej, w celu uzupełnienia zbiornika wody czystej, a także opróżnienia zbiornika rekuperacyjnego. Robot został wyposażony w funkcję płukania zbiornika wody brudnej. Czynność ta przebiega automatycznie, bez konieczności angażowania personelu. 

AUTOMATYCZNE DOZOWANIE CHEMII

Maszyna wyposażona została w precyzyjny system dozowania chemii. System automatycznie i precyzyjnie dozuje preparat, napełniając zbiornik urządzenia gotowym roztworem roboczym.

BEZPIECZEŃSTWO

 

Maszyna wyposażona jest w najnowocześniejsze technologie, gwarantujące bezpieczeństwo pracy. Robot spełnia normy bezpieczeństwa, które dają pewność, że praca na obiektach, w trakcie użytkowania przez ludzi nie stanowi zagrożenia.

INTELIGENTNY SYSTEM OMIJANIA PRZESZKÓD

Robot rozpoznaje i omija przeszkody statyczne. Ponadto urządzenie gromadzi i analizuje dane, dotyczące napotkanych przeszkód. Uczy się, jakie przeszkody są stałe, a jakie tymczasowe.

SYSTEM AWARYJNEGO HAMOWANIA

Urządzenie wyposażone jest w system awaryjnego hamowania. W sytuacji, gdy czujniki bezpieczeństwa wykryją dynamicznie poruszającą się przeszkodę (np. człowiek wtargnie przed maszynę) – robot natychmiast zatrzymuje się. 

ROZPOZNAWANIA PRZESZKÓD TRANSPARENTNYCH

System rozpoznawania przeszkód przezroczystych, zabezpiecza przed kolizją z przeszkodami transparentnymi. Robot rozpoznaje przeszkody, takie jak szkło, pleksi lub inne przezroczyste przeszkody. 

SYSTEM RÓŻNICOWANIA POZIOMÓW

Robot wyposażony jest w system różnicy poziomów, zabezpieczający między innymi przed upadkiem ze schodów czy ramp. System umożliwia również zidentyfikowania i ominięcie uskoków w nawierzchni, przez co chroni urządzenie przed utratą równowagi i ewentualnym przewróceniem się.

ELASTYCZNOŚĆ

 

Robot dedykowany jest do średnich i dużych powierzchni. Posiada szerokie możliwości adaptacyjne. Parametry oraz zakres pracy maszyny można dostosować do konkretnej powierzchni.

WYZNACZANIE STREF MYCIA NA OBIEKCIE

Obiekt, na którym pracuje robot można podzielić na strefy, np. ze względu na różne powierzchnie. Dla danej strefy ustalane są indywidualne parametry mycia, dostosowane do rodzaju podłogi. Ponadto istniej możliwość wykluczenia z procesu mycia określonych obszarów, poprzez utworzenie tzw. wirtualnych ścian.

DOSTOSOWANIE TRYBU PRACY DO POTRZEB KLIENTA

Pracę urządzenia dostosowujemy do potrzeb klienta. Parametry czyszczenia są w pełni ustawialne i można je przypisywać w dowolnej konfiguracji do poszczególnych stref. Rozpoczęcie pracy w konkretnej strefie będzie zawsze według zadanych ustawień.

Szukasz idealnego pracownika? Mamy kogoś dla Ciebie...

ZAUBER® TYTAN 4.0 to pracownik doskonały, który może pracować 1,5 lub 2 etaty bez przerwy. Stanowi także pełnowartościowe wsparciem dla personelu sprzątającego. Wszelkie czynności związane z procesem sprzątania przebiegają bezobsługowo, jednocześnie podlegając pełnej kontroli poprzez aplikację. Ponadto autonomiczny robot czyszczący wyposażony jest w szereg zabezpieczeń, eliminując ryzyko wypadków podczas pracy w obecności ludzi. 

KONTROLA

 

Urządzenie obsługiwane jest za pomocą aplikacji. Może pracować w trybie manualnym lub autonomicznym. Raporty z wykonanych przez robota prac, dają pełną kontrolę nad pracą maszyny.

OBSŁUGA ZA POMOCĄ APLIKACJI

Robot obsługiwany jest za pomocą prostej i intuicyjnej aplikacji. W miejscu pracy urządzenia nie jest wymagany dostęp do sieci internetowej. Urządzenie tworzy własną sieć WI-FI.  Aplikację można zainstalować na dowolnym urządzeniu (np. smartfonie lub tablecie).

TRYB PRACY MANUALNEJ LUB AUTOMATYCZNEJ

Urządzenie może być obsługiwane w dwóch trybach – w trybie manualnym oraz automatycznym. W trybie manualnym – maszyna sterowana jest przez operatora za pomocą aplikacji, w trybie automatycznym – robot pracuje autonomicznie według ustalonego planu pracy.

RAPORTY Z WYKONANYCH PRAC

Raporty z wykonanych prac, umożliwiają analizę efektywności sprzątania oraz rozliczania z klientem aktualnych kontraktów. W znacznej mierze ułatwiają także planowania oraz wycenę przyszłych zleceń. 

SKUTECZNOŚĆ

 

Urządzenie charakteryzuje się duża wydajnością oraz długim czasem pracy na jednym naładowaniu. Głowica myjąca z trzema szczotkami oraz adaptacyjny docisk gwarantuje zrównoważone mycie oraz doczyszczanie powierzchni.

SYSTEM SZCZOTEK PŁYWAJĄCYCH

Zespół myjący robota zbudowany jest z 3 szczotek, które wzajemnie się uzupełniają. Układ szczotek zapobiega pozostawianiu miejsc niedoczyszczonych. W urządzeniu zastosowano regulowany docisk szczotek o szerokim zakresie, co daje możliwość zastosowania urządzenia do mycia bieżącego, jak i również gruntownego doczyszczania.

WYSOKA WYDAJNOŚĆ PRACY

Robot dedykowany jest do sprzątania na średnich i dużych obiektach. Maszyna charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz długim czasem pracy na jednym naładowaniu baterii.

DUŻA ZWROTNOŚĆ

Urządzenie pomimo swoich gabarytów, cechuje się dużą zwrotnością. Szerokość robota wynosi zaledwie 720 mm, dzięki temu do transportu pomiędzy piętrami nie wymaga specjalnej windy towarowej. Z łatwością porusza się po wąskich przestrzeniach. Promień skrętu wynosi 0 metrów, dzięki temu obszary na zakrętach są dokładnie wyczyszczone.

SOLIDNA KONSTRUKCJA I NOWOCZESNY DESIGN

Maszyna została zbudowana z wysokiej jakości komponentów. Zespoły myjące oraz zbiorniki wykonane są ze stali nierdzewnej. Robota wyróżnia nowoczesny design, a także proste, przyjazne komunikaty (wyświetlane na ekranie, umieszczone na przednim panelu urządzenia).

WSPARCIE

 

Oferujemy pomoc we wdrożeniu urządzenia na obiekcie oraz szkoleniu personelu obsługującego. Świadczymy opiekę posprzedażową, w zakresie serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego, jak również wsparcie techników w trakcie eksploatacji urządzenia.

OPIEKA WDROŻENIOWA

Przy wdrożeniu do pracy na danym obiekcie, oferujemy wsparcie techniczne oraz szkolenie personelu w zakresie obsługi urządzenia.

WSPARCIE TECHNICZNE

Naszym klientom zapewniamy pełną opiekę posprzedażową. Nasi technicy zajmują się wsparciem w zakresie serwisu, obsługi oraz wdrożenia urządzenia na innych obiektach. 

GWARANCJA 24 MIESIĄCE

Urządzenie objęte jest 24 – miesięczną gwarancją producenta. 

Poznaj opinię naszego eksperta w najnowszym wydaniu magazynu FORUM CZYTSOŚCI!
“W ostatnim czasie obserwujemy, że rosnąca liczba producentów implementuje rozwiązania autonomiczne w maszynach czyszczących. Celem jest zautomatyzowanie procesu mycia albo zamiatania na dużych powierzchniach takich jak galerie handlowe, centra logistyczne lub w przemyśle produkcyjnym. Praca nad zautonomizowaniem procesów mycia staje się niezbędna z kilku aspektów. Po pierwsze, problemy z dostępnością pracowników liniowych. Po drugie, rosnące koszty związane z podwyżkami płacy minimalnej…”
Zapraszamy do lektury!

KORZYŚCI DLA KLIENTA

AUTONOMICZNA MASZYNA – PRACOWNIK XXI W.

Robot może być pracownikiem doskonałym, który może pracować 1,5 lub 2 etaty bez przerwy, a  także stać się pełnowartościowym wsparciem dla personelu sprzątającego. Wszelkie czynności związane z procesem sprzątania przebiegają bezobsługowo, jednocześnie podlegając pełnej kontroli poprzez aplikację. Ponadto robot wyposażony jest w szereg zabezpieczeń, eliminując ryzyko wypadków podczas pracy.

WZROST ZYSKÓW

Robot może pracować bez zbędnych przerw, generując przy tym większe zyski dla firmy. Maszyna dedykowana jest do czyszczenia średnich i dużych powierzchni. Cechuje się dużą wydajnością oraz długim czasem pracy. Więcej pracy wykonanej w krótszym czasie, to oczywiście wymierne korzyści.

REDUKCJA KOSZTÓW

Inwestycja w urządzenie prowadzi do redukcji kosztów pracowniczych- maszyna działa bezobsługowo. Robot stosuje inteligentne algorytmy do optymalizacji procesów sprzątania – proces ten prowadzi do obniżenia kosztów zużycia wody oraz energii elektrycznej, a także do zwiększenia efektywności pracy.

SZANSA NA ROZWÓJ

ZAUBER TYTAN 4.0 w szeregach firmy to prestiż, wizerunek nowoczesnej firmy oraz szansa na rozwój. Wysoka jakość wykonanych prac, bezpieczeństwo oraz powtarzalność procesów – dają pewność należycie wykonanych zleceń. Dobre rekomendacje i zadowolenie zleceniodawcy, to szansa na nowe kontrakty. Wydajna maszyna, o dużych możliwościach adaptacyjnych daje możliwość rozwoju i ekspansji firmy na nowe obiekty.

WSPARCIE WDROŻENIOWE

Wraz z robotem oferujemy pomoc naszych techników. Gwarantujemy opiekę podczas wdrażania robota do pracy na danym obiekcie, a także szkolenie personelu z zakresu obsługi urządzenia. Służymy także wsparciem doradczym podczas całego okresu pracy robota Ponadto urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

ZAUBER® TYTAN 4.0

AUTONOMICZNY ROBOT CZYSZCZĄCY

Zainteresowany ?

Skontaktuj się z naszym doradcą techniczno -handlowym  aby mógł przedstawić Ci najefektywniejsze rozwiązanie w zakresie doboru automatu myjaco – zbierajacego. 

ZADZWOŃ

Lub wypełnij formularz kontaktowy

odpowiemy w ciągu 24 h

  Pytanie zabezpieczające:


  O ZAUBER

  Zmywarki do pasadzek ZAUBER to urządzenia charakteryzujące się ponadprzeciętnymi parametrami technicznymi. W połączeniu z atrakcyjną ceną są stawiane na pierwszym miejscu wśród urządzeń myjących w swojej klasie. 

  Nasi doradcy techniczni służą pomocą w dobraniu najefektywniejszego rozwiązania w doborze sprzętu. W podjęciu najlepszej decyzji często niezbędne jest sprawdzenie urządzenia w warunkach w jakich może pracować urządzenia u klienta. Skorzystaj z usługi prezentacji urządzenia i zamów BEZPŁATNY POKAZ   

  Doradztwo techniczne

  Opieka posprzedażowa

  Wiemy jak ważne jest utrzymanie maszyn w ruchu dlatego zapewniamy naszym klientom szybki dostęp do usług serwisowych oraz materiałów eksploatacyjnych jak również części zamiennych

  KONTAKT

  ul. Mełgiewska 24 20-234 Lublin

  Szybki kontakt

  Telefon

  facebook