Baterie w maszynie czyszczącej – jak ładować, aby zachować gwarancję?

 

   

 

KŁOPOTLIWE BATERIE

TO NAJWIĘKSZY PROBLEM W URZĄDZENIACH SPRZĄTAJĄCYCH

 

 

Kiedy pytam klientów, właścicieli firm sprzątających i użytkowników: "Z jakimi problemami borykacie się najczęściej, użytkując automat myjący? - większość z nich wskazuje na baterie.

 

Mówią o problemach z utratą pojemności, nagłym zmniejszeniem czasu pracy  i nieuznanymi reklamacjami. Każdy z nich zastanawia się: "Jak dopilnować, aby pracownik w odpowiednim czasie podłączył baterie z maszyny czyszczącej do ładowania? Jakie elektroniczne systemy wspomagania zastosować, aby pracownik rozpoczął użytkowanie maszyny czyszczącej, kiedy automat myjący będzie w pełni naładowany i gotowy do pracy? Jak sprawić, aby pracownik to zapamiętał? Co zrobić, kiedy konieczne jest zastępstwo?"... 

 

Pytania mnożą się w nieskończoność! Każdy właściciel maszyny sprzątającej szuka rozwiązania, nawet najmniej skutecznego. Wszystko po to, aby nie dopuścić do kolejnego uszkodzenia baterii (poprzez ładowanie niezgodne z instrukcją obsługi).
Co zatem zrobić, aby pozbyć się problemu z bateriami w urządzeniach do utrzymania czystości?

 

 

 

SOLIDNA GWARANCJA

NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM PROBLEMU UŻYTKOWNIKÓW SPRZĘTÓW DO UTRZYMANIA CZYSTOŚCI 

 

 

Wraz z powstaniem pomysłu na nową linię maszyn czyszczących Zauber® Li-ionTECHTM, za cel postawiliśmy sobie rozwiązanie odwiecznych problemów z ładowaniem baterii i ostateczne udzielenie odpowiedzi na ciągle powtarzające się pytania: "Kiedy ładować baterie w maszynie czyszczącej, aby zachować gwarancję? Jak ładować baterie w maszynie czyszczącej aby nie stracić gwarancji?

Linia Li-ionTECHTM maszyn czyszczących Zauber® ma na to jedną prostą odpowiedź: "Kiedy chcesz i jak chcesz!"

Podłączasz baterię do ładowania - KIEDY CHCESZ!

Odłączasz baterie - KIEDY CHCESZ!

Uruchamiasz maszynę - KIEDY CHCESZ!

WSZYSTKO BEZ UTRATY GWARANCJI!

 

 

 

 

 

ZAUBER Li-ionTECHTM

MASZYNY STWORZONE Z MYŚLĄ O KLIENTACH

 

 

Li-ionTECH TM to rozwiązanie dedykowane klientom posiadającym w szczególności średnie i duże floty maszyn czyszczących oraz borykających się z problemami częstych awarii baterii, a szczególności utraty pojemności w trakcie trwania gwarancji.

 

Li-ionTECH TM wyposażona w litowo – jonowe baterie oraz dedykowany do nich system BMS, zapewnia możliwość doładowywania baterii lub odłączania ich w trakcie ładowania w każdej dowolnej chwili.

 

Zapewnia to zminimalizowanie odsetku awarii związanych z nieprawidłowym ładowaniem, wywołanym przez czynnik ludzki.

Li-ionTECHTM zapewnia swoim klientom najdłuższą dostępną na rynku* 36 - MIESIĘCZNĄ PEŁNĄ OCHRONĘ GWARANCYJNĄ NA MASZYNĘ I BATERIE!

*36 miesięcy lub 1000 mph.