SKUTECZNOŚĆ DEZYNFEKCJI 99,99%

POZNAJ NASZE ATUTY!

DEZYNFEKCJA
360°

4.5 GODZINY PRACY

REDUKCJA KOSZTÓW

OBSZARY ZASTOSOWANIA

DEZYNFEKCJA
PLACÓWEK MEDYCZNYCH
Odtwórz wideo
DEZYNFEKCJA
PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
Odtwórz wideo
DEZYNFEKCJA
HOTELI
Odtwórz wideo
DEZYNFEKCJA
RESTAURACJI
Odtwórz wideo
DEZYNFEKCJA
CENTRÓW HANDLOWYCH
Odtwórz wideo
DEZYNFEKCJA
SPA
Odtwórz wideo

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ...

Linia robotów dezynfekujących marki ZAUBER® to autonomiczne maszyny, skonstruowane do skutecznej i bezobsługowej dezynfekcji pomieszczeń za pomocą zamgławiania lub promieniowania UV.

Innowacyjna i dobrze przemyślana konstrukcja urządzenia, w połączeniu ze stosunkowo niewielkimi gabarytami – zapewnia skuteczną i szybką dezynfekcję zarówno małych jak i dużych powierzchni. Dzięki specjalnej innowacyjnej konstrukcji zapewnia możliwość pracy urządzenia w zakresie 360°, wykluczając efekt martwych punktów, co zapewnia osiągniecie wskaźnika sterylizacji ponad 99,99%.

Roboty dezynfekujące sterowane są za pomocą intuicyjnej i łatwej w użyciu aplikacji. Urządzenie po wgraniu i zaprogramowaniu mapy obiektu i trasy przejazdu samoczynne rozpocznie i zakończy proces dezynfekcji pomieszczeń o zadanych wcześniej godzinach. Dzięki ograniczeniu obsługi do niezbędnego minimum, roboty skutecznie ograniczają koszty pracy personelu, zapewniając jednocześnie 100 % powtarzalności zadanych czynności co jeszcze bardziej zwiększa skuteczność walki z wirusami i bakteriami.

Urządzenie zapisuje w pamięci wszystkie wykonywane czynności, co umożliwia generowanie raportów, z każdej przeprowadzonej dezynfekcji.

Inteligentny robot natryskowy dezynfekuje obszar w promieniu 360°, bez martwych kątów. Wyposażony jest w dysze jednokierunkowe i wielokierunkowe. Zabija szeroką gamę bakterii, osiągając wskaźnik sterylizacji ponad 99,99%. Wykazuje skuteczność przeciwko koronawirusom, grypie, chorobie dłoni, pryszczycy, biegunce i innym tego typu infekcjom.

Praca robota jest w pełni zautomatyzowana. Pracuje do 4.5 godziny na jednym naładowaniu. Maszyna automatycznie wraca do stacji ładowania przy niskim poziomie baterii.

Zakres pracy robota można dokładnie zaprogramować. Urządzenie precyzyjnie pozycjonuje swoje położenie i mapuje otoczenie w wysokiej rozdzielczości. Z dużą dokładnością dezynfekuje określony obszar, eliminując pozostawianie martwych stref. Dzięki wbudowanym czujnikom z łatwością omija przeszkody.

Robot obsługiwany jest za pomocą prostej i łatwej w obsłudze aplikacji. Aplikacja umożliwia monitorowanie ścieżki dezynfekcji w czasie rzeczywistym z oddzielnymi dziennikami pracy.

POZNAJ NASZE MASZYNY!

ROBOTY DEZYNFEKUJĄCE

ROBOT DEZYNFEKUJĄCY

ZBR 180C

DEZYNFEKCJA PRZEZ ZAMGŁAWIANIE

ROBOT DEZYNFEKUJĄCY

ZBR 180A

DEZYNFEKCJA PRZEZ ZAMGŁAWIANIE

ROBOT DEZYNFEKUJĄCY

ZBR 220A

DEZYNFEKCJA PRZEZ ZAMGŁAWIANIE

ROBOT DEZYNFEKUJĄCY

ZBR 220UV

DEZYNFEKCJA ZA POMOCĄ PROMIENI UV

Zainteresowany ?

Skontaktuj się z naszym doradcą techniczno -handlowym  aby mógł przedstawić Ci najefektywniejsze rozwiązanie w zakresie doboru automatu myjaco – zbierajacego. 

ZADZWOŃ

Lub wypełnij formularz kontaktowy

odpowiemy w ciągu 24 h

  Pytanie zabezpieczające:

  O ZAUBER

  Zmywarki do pasadzek ZAUBER to urządzenia charakteryzujące się ponadprzeciętnymi parametrami technicznymi. W połączeniu z atrakcyjną ceną są stawiane na pierwszym miejscu wśród urządzeń myjących w swojej klasie. 

  Nasi doradcy techniczni służą pomocą w dobraniu najefektywniejszego rozwiązania w doborze sprzętu. W podjęciu najlepszej decyzji często niezbędne jest sprawdzenie urządzenia w warunkach w jakich może pracować urządzenia u klienta. Skorzystaj z usługi prezentacji urządzenia i zamów BEZPŁATNY POKAZ   

  Doradztwo techniczne

  Opieka posprzedażowa

  Wiemy jak ważne jest utrzymanie maszyn w ruchu dlatego zapewniamy naszym klientom szybki dostęp do usług serwisowych oraz materiałów eksploatacyjnych jak również części zamiennych

  KONTAKT

  ul. Mełgiewska 24 20-234 Lublin

  Szybki kontakt