
ZB W1 MW
ZAUBER® W1 to wyjątkowo mobilny i ergonomiczny odkurzacz przemysłowy. Charakteryzuje się wysoką wydajnością, trwałością i łatwością obsługi.
Innowacyjny system potrząsania filtrem zapewnia stałą siłę ssania. Mobilny wózek z kołami i hamulcem oraz praktyczne uchwyty ułatwiają transport. W zestawie znajduje się bogaty komplet akcesoriów Ø40. Dostępne wersje: W1 MW (montaż na ścianie) oraz W1 BakeVAC (gorące zanieczyszczenia).
Obszar zastosowania ZB W1 MW

Poznaj odkurzacz W1 MW
Odkurzacz przemysłowy ZAUBER W1 to najbardziej kompaktowy, mobilny i ergonomiczny odkurzacz w swojej klasie. Konstrukcja wykonana jest ze stali malowanej proszkowo. Jego waga to mniej niż 20 kg, a wymiary 40 × 43 × 96 cm sprawiają, że jest bardziej poręczny oraz kompaktowy niż wiele odkurzaczy profesjonalnych lub komercyjnych.
Odkurzacze serii ZAUBER W1 wyposażone są w silnik jednofazowy 230 V LONG LIFE, filtr poliestrowy klasy L (8000 cm²) oraz 15-litrowy zbiornik z szybkim mechanizmem opróżniania (zbiornik odpinany od dołu). Odkurzacz łączy wysoką wydajność, trwałość oraz skuteczną filtrację powietrza z łatwością obsługi porównywalną do tradycyjnego odkurzacza.
ZAUBER W1 to urządzenie dopracowane w każdym szczególe: uchwyt na pojemniku umożliwia transport w pozycji poziomej, a wózek z 4 kołami (w tym 2 skrętnymi z hamulcem) ułatwia przemieszczanie. Dodatkowy uchwyt pozwala podnieść głowicę silnika oraz szybko skontrolować filtr.

Aby zapewnić wysoką dynamikę zbierania zanieczyszczeń, odkurzacz wyposażono w system ręcznego potrząsania filtrem, dzięki czemu zalegający materiał odrywa się od jego powierzchni, utrzymując stałą siłę ssania. Możliwość modyfikacji pozwala wykorzystywać urządzenie również do zbierania pyłów, kurzu i płynów.
W zestawie znajduje się bogaty komplet akcesoriów Ø40: wąż ssawny PVC, rura stalowa podwójnie gięta, ssawka do pyłów, ssawa na mokro, ssawa okrągła z włosiem oraz szczelinowa.
Dostępne są także wersje: ZAUBER W1 MW (montaż na ścianie) oraz ZAUBER W1 BakeVAC do zbierania gorących zanieczyszczeń, np. z pieców piekarniczych (filtr NOMEX i akcesoria odporne na wysoką temperaturę).
Parametry techniczne
Do pobrania
| Napięcie zasilania | 230V – 50Hz |
| Moc odkurzacza | 1,1 kW |
| Podciśnienie pracy | 2400 mm H2O |
| Przepływ powietrza | 180 m³/h |
| Powierzchnia filtra głównego | 8000 m3 |
| Rodzaj filtra | Torba / Worek |
| Średnica filtra | 280 mm |
| Klasa filtracji – materiał | IEC 60335-2-69 (Poliester / Nylon klasa – L) |
| Pojemność zbiornika na zanieczyszczenia | 15 l |
| Średnica wlotu powietrza | 40 mm |
| Wymiary (śr. x wys.) | 43 x 40 x 96 cm |
| Waga | 20 kg |
Zapytaj o bezpłatną konsultację lub zamów bezpłatny pokaz


