ZB 45B

Nowe maszyny z linii Li-ionTECH!

WAGA
0
kg
WYDAJNOŚĆ
0
m2/h
SZEROKOŚĆ CZYSZCZENIA
0
mm
DOCISK SZCZOTEK
0
kg
ZBIORNIK WODY CZYSTEJ
0
l

NOWE MASZYNY!

AUTOMAT MYJĄCO- ZBIERAJĄCY

ZB 45 B Li-ion

AUTOMAT MYJĄCO- ZBIERAJĄCY

ZB 45 B Li-ion Plus

POZNAJ NASZE ATUTY!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ...

Wraz z powstaniem pomysłu na nową linię maszyn czyszczących Zauber® Li-ionTECHTM, za cel postawiliśmy sobie rozwiązanie odwiecznych problemów z ładowaniem baterii i ostateczne udzielenie odpowiedzi na ciągle powtarzające się pytania: “Kiedy i jak ładować baterie w maszynie czyszczącej, aby zachować gwarancję? 

Linia Li-ionTECHTM maszyn czyszczących Zauber® ma na to jedną prostą odpowiedź: ….

KŁOPOTLIWE BATERIE

Kiedy pytam klientów, właścicieli firm sprzątających i użytkowników: “Z jakimi problemami borykacie się najczęściej, użytkując automat myjący? – większość z nich wskazuje na baterie.

Mówią o problemach z utratą pojemności, nagłym zmniejszeniem czasu pracy  i nieuznanymi reklamacjami. Każdy z nich zastanawia się: “Jak dopilnować, aby pracownik w odpowiednim czasie podłączył baterie z maszyny czyszczącej do ładowania? Jakie elektroniczne systemy wspomagania zastosować, aby pracownik rozpoczął użytkowanie maszyny czyszczącej, kiedy automat myjący będzie w pełni naładowany i gotowy do pracy? Jak sprawić, aby pracownik to zapamiętał? Co zrobić, kiedy konieczne jest zastępstwo?”… 

Pytania mnożą się w nieskończoność! Każdy właściciel maszyny sprzątającej szuka rozwiązania, nawet najmniej skutecznego. Wszystko po to, aby nie dopuścić do kolejnego uszkodzenia baterii (poprzez ładowanie niezgodne z instrukcją obsługi). Co zatem zrobić, aby pozbyć się problemu z bateriami w urządzeniach do utrzymania czystości?

SOLIDNA GWARANCJA

Użytkownicy urządzeń do utrzymania czystości często pytają: “Kiedy i jak ładować baterie w maszynie czyszczącej, aby zachować gwarancję? Linia Li-ionTECHTM maszyn czyszczących Zauber® ma na to jedną prostą odpowiedź: “Kiedy chcesz i jak chcesz!”

ŁADUJ BATERIE WEDŁUG TWOICH POTRZEB!

WSZYSTKO BEZ UTRATY GWARANCJI!

Li-ionTECH TM to rozwiązanie dedykowane klientom posiadającym w szczególności średnie i duże floty maszyn czyszczących oraz borykających się z problemami częstych awarii baterii, a szczególności utraty pojemności w trakcie trwania gwarancji.
Li-ionTECH TM wyposażona w litowo – jonowe baterie oraz dedykowany do nich system BMS, zapewnia możliwość doładowywania baterii lub odłączania ich w trakcie ładowania w każdej dowolnej chwili.
Zapewnia to zminimalizowanie odsetku awarii związanych z nieprawidłowym ładowaniem, wywołanym przez czynnik ludzki.


Li-ionTECHTM zapewnia swoim klientom najdłuższą dostępną na rynku 
36 – MIESIĘCZNĄ PEŁNĄ OCHRONĘ GWARANCYJNĄ NA MASZYNĘ I BATERIE!
(36 miesięcy lub 1000 mph).

Nowa Linia ZAUBER® Li-ionTECH™ posiada opcję zamontowania filtrów HEPA, które przechwytują cząsteczki smogu i alergenów z ogromną skutecznością, przekraczającą 99,9%. Skutecznie usuwają drobne (mniej niż 2,5  μm ) i ultradrobne (mniej niż 0,01  μm ) wirusy i bakterie*.

DLACZEGO WARTO ZAMONTOWAĆ FILTR HEPA W SZOROWARCE?

Podczas kaszlu, kichania lub mówienia cząsteczki wirusa wraz ze śliną lub wydzielinami mogą ulecieć na odległość 2m zanim opadną. Filtry HEPA, zainstalowane w oczyszczaczach powietrza, wyłapią wirusy znajdujące się w powietrzu, aczkolwiek nie pomogą, gdy wirus osiądzie już na podłodze.

Maszyny z Linii Li-ionTECH™ wyposażone w filtr HEPA ułatwią usunięcie zanieczyszczeń, bakterii czy wirusów z powierzchni podłogi, a dzięki filtracji  wydalanego powietrza – zanieczyszczenia nie trafią znów do otoczenia.

*Badania naukowe NASA dowodzą, że filtry HEPA skutecznie usuwają drobne (mniej niż 2,5  μm ) i ultradrobne (mniej niż 0,01  μm ) cząsteki stałe. (Źródło: NTRS — serwer raportów technicznych NASA: https://ntrs.nasa.gov/citations/20170005166)

STOSUJ FILTR HEPA W MASZYNIE CZYSZCZĄCEJ

wszędzie tam, gdzie priorytetem jest nie tylko czysta powierzchnia, ale także ogromną rolę odgrywa higiena i dezynfekcja sprzątanych pomieszczeń!

Zainteresowany ?

Skontaktuj się z naszym doradcą techniczno -handlowym  aby mógł przedstawić Ci najefektywniejsze rozwiązanie w zakresie doboru automatu myjaco – zbierajacego. 

ZADZWOŃ

Lub wypełnij formularz kontaktowy

odpowiemy w ciągu 24 h

  Pytanie zabezpieczające:

  O ZAUBER

  Zmywarki do pasadzek ZAUBER to urządzenia charakteryzujące się ponadprzeciętnymi parametrami technicznymi. W połączeniu z atrakcyjną ceną są stawiane na pierwszym miejscu wśród urządzeń myjących w swojej klasie. 

  Nasi doradcy techniczni służą pomocą w dobraniu najefektywniejszego rozwiązania w doborze sprzętu. W podjęciu najlepszej decyzji często niezbędne jest sprawdzenie urządzenia w warunkach w jakich może pracować urządzenia u klienta. Skorzystaj z usługi prezentacji urządzenia i zamów BEZPŁATNY POKAZ   

  Doradztwo techniczne

  Opieka posprzedażowa

  Wiemy jak ważne jest utrzymanie maszyn w ruchu dlatego zapewniamy naszym klientom szybki dostęp do usług serwisowych oraz materiałów eksploatacyjnych jak również części zamiennych

  KONTAKT

  ul. Mełgiewska 24 20-234 Lublin

  Szybki kontakt