NOWE MASZYNY


NOWE MOŻLIWOŚCI!

POZNAJ NASZE ATUTY!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ...


BATERIE LI-ION

Wraz z powstaniem pomysłu na nową linię maszyn czyszczących Zauber® Li-ionTECHTM, za cel postawiliśmy sobie rozwiązanie odwiecznych problemów z ładowaniem baterii i ostateczne udzielenie odpowiedzi na ciągle powtarzające się pytania: “Kiedy i jak ładować baterie w maszynie czyszczącej, aby zachować gwarancję? 

Linia Li-ionTECHTM maszyn czyszczących Zauber® ma na to jedną prostą odpowiedź: ….

KŁOPOTLIWE BATERIE

Kiedy pytam klientów, właścicieli firm sprzątających i użytkowników: “Z jakimi problemami borykacie się najczęściej, użytkując automat myjący? – większość z nich wskazuje na baterie.

 

Mówią o problemach z utratą pojemności, nagłym zmniejszeniem czasu pracy  i nieuznanymi reklamacjami. Każdy z nich zastanawia się: “Jak dopilnować, aby pracownik w odpowiednim czasie podłączył baterie z maszyny czyszczącej do ładowania? Jakie elektroniczne systemy wspomagania zastosować, aby pracownik rozpoczął użytkowanie maszyny czyszczącej, kiedy automat myjący będzie w pełni naładowany i gotowy do pracy? Jak sprawić, aby pracownik to zapamiętał? Co zrobić, kiedy konieczne jest zastępstwo?”… 

 

Pytania mnożą się w nieskończoność! Każdy właściciel maszyny sprzątającej szuka rozwiązania, nawet najmniej skutecznego. Wszystko po to, aby nie dopuścić do kolejnego uszkodzenia baterii (poprzez ładowanie niezgodne z instrukcją obsługi). Co zatem zrobić, aby pozbyć się problemu z bateriami w urządzeniach do utrzymania czystości?

SOLIDNA GWARANCJA

Użytkownicy urządzeń do utrzymania czystości często pytają: “Kiedy i jak ładować baterie w maszynie czyszczącej, aby zachować gwarancję? Linia Li-ionTECHTM maszyn czyszczących Zauber® ma na to jedną prostą odpowiedź: “Kiedy chcesz i jak chcesz!”

ŁADUJ BATERIE WEDŁUG TWOICH POTRZEB!

WSZYSTKO BEZ UTRATY GWARANCJI!

Li-ionTECH TM to rozwiązanie dedykowane klientom posiadającym w szczególności średnie i duże floty maszyn czyszczących oraz borykających się z problemami częstych awarii baterii, a szczególności utraty pojemności w trakcie trwania gwarancji.
Li-ionTECH TM wyposażona w litowo – jonowe baterie oraz dedykowany do nich system BMS, zapewnia możliwość doładowywania baterii lub odłączania ich w trakcie ładowania w każdej dowolnej chwili.
Zapewnia to zminimalizowanie odsetku awarii związanych z nieprawidłowym ładowaniem, wywołanym przez czynnik ludzki.

 

Li-ionTECHTM zapewnia swoim klientom najdłuższą dostępną na rynku 36 – MIESIĘCZNĄ PEŁNĄ OCHRONĘ GWARANCYJNĄ NA MASZYNĘ I BATERIE! (36 miesięcy lub 1000 mph).


FILTR HEPA

Nowa Linia ZAUBER® Li-ionTECH™ posiada opcję zamontowania filtrów HEPA, które przechwytują cząsteczki smogu i alergenów z ogromną skutecznością, przekraczającą 99,9%. Skutecznie usuwają drobne (mniej niż 2,5  μm ) i ultradrobne (mniej niż 0,01  μm ) wirusy i bakterie*.

STOSUJ FILTR HEPA W MASZYNIE CZYSZCZĄCEJ

wszędzie tam, gdzie priorytetem jest nie tylko czysta powierzchnia, ale także ogromną rolę odgrywa higiena i dezynfekcja sprzątanych pomieszczeń!


SYSTEM CHEMIDOSE

Czy wiesz jakie są konsekwencje przedozowania chemii?

 

To nie tylko strata pieniędzy, ale także smugi na podłodze oraz możliwość uszkodzenia maszyny.

Jak zatem zapobiegać przedozowaniu chemii podczas automatycznego mycia posadzki? 
Odpowiedzią jest system precyzyjnego dozowania chemii –  CHEMIDOSE.

 

W JAKI SPSÓB DZIAŁA SYSTEM CHEMIDOSE?

W naszych maszynach z linii Li-ionTECH™ zastosowaliśmy system, pozwalający na precyzyjne dozowanie preparatu chemicznego na czyszczoną powierzchnię. 

SYSTEM CHEMIDOSE miesza chemię pobraną z pojemnika zainstalowanego w przedniej części maszyny z czystą wodą, tworząc w ten sposób gotowy roztwór roboczy. 

Za pomocą panelu dotykowego wybieramy poziom stężenia chemii (do wyboru: 0,2%, 0,5%, 1%,  1,5%). Wartość stężenia roztworu zależna jest od poziomu zabrudzenia czyszczonej posadzki oraz  zaleceń producenta preparatu chemicznego.

Jak ustawić dozowanie chemii?

POZNAJ NASZE MASZYNY!

LINIA MASZYN Li-ionTECH

AUTOMAT SZORUJĄCO-ZBIERAJĄCY

ZB 24 C
WERSJA PRZEWODOWA
Zauber ZB 24 maszyna czyszcząca

AUTOMAT SZORUJĄCO-ZBIERAJĄCY

ZB 24 B Li-ion

WERSJA AKUMULATOROWA
Zauber ZB 24

AUTOMAT SZORUJĄCO-ZBIERAJĄCY

ZB 24B Li-ion+
WERSJA AKUMULATOROWA
Zauber ZB 24

AUTOMAT SZORUJĄCO-ZBIERAJĄCY

ZB 57B Li-ion

WERSJA AKUMULATOROWA

AUTOMAT SZORUJĄCO-ZBIERAJĄCY

ZB 57B Li-ion+
WERSJA AKUMULATOROWA

Zainteresowany ?

Skontaktuj się z naszym doradcą techniczno -handlowym  aby mógł przedstawić Ci najefektywniejsze rozwiązanie w zakresie doboru automatu myjaco – zbierajacego. 

ZADZWOŃ

Lub wypełnij formularz kontaktowy

odpowiemy w ciągu 24 h

  Pytanie zabezpieczające:

  O ZAUBER

  Zmywarki do pasadzek ZAUBER to urządzenia charakteryzujące się ponadprzeciętnymi parametrami technicznymi. W połączeniu z atrakcyjną ceną są stawiane na pierwszym miejscu wśród urządzeń myjących w swojej klasie. 

  Nasi doradcy techniczni służą pomocą w dobraniu najefektywniejszego rozwiązania w doborze sprzętu. W podjęciu najlepszej decyzji często niezbędne jest sprawdzenie urządzenia w warunkach w jakich może pracować urządzenia u klienta. Skorzystaj z usługi prezentacji urządzenia i zamów BEZPŁATNY POKAZ   

  Doradztwo techniczne

  Opieka posprzedażowa

  Wiemy jak ważne jest utrzymanie maszyn w ruchu dlatego zapewniamy naszym klientom szybki dostęp do usług serwisowych oraz materiałów eksploatacyjnych jak również części zamiennych

  KONTAKT

  ul. Mełgiewska 24 20-234 Lublin

  Szybki kontakt