AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na Targi Profesjonalnych Rozwiązań Utrzymania Czystości

Clean Expo Poland 2023!

W dniach 28-30 marca 2023 pojawimy się na Targach Profesjonalnych Rozwiązań Utrzymania Czystości. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Wystawienniczym PtakEXPO w Nadarzynie. Zapraszamy na stoisko E2.18.
Wstęp na targi, po wcześniejszej rejestracji – jest bezpłatny. 

NAJPOPULARNIEJSZE ARTYKUŁY

Z dumą prezentujemy TYTANA 4.0. – Pierwszego Polskiego Autonomicznego Robota Czyszczącego…

Marka ZAUBER® poszerza swoją ofertę  o linię odkurzaczy profesjonalnych oraz przemysłowych.

Za cel postawiliśmy sobie rozwiązanie odwiecznych problemów z ładowaniem baterii…

Poznaj opinię naszego eksperta w najnowszym wydaniu magazynu FORUM CZYTSOŚCI!
“W ostatnim czasie obserwujemy, że rosnąca liczba producentów implementuje rozwiązania autonomiczne w maszynach czyszczących. Celem jest zautomatyzowanie procesu mycia albo zamiatania na dużych powierzchniach takich jak galerie handlowe, centra logistyczne lub w przemyśle produkcyjnym. Praca nad zautonomizowaniem procesów mycia staje się niezbędna z kilku aspektów. Po pierwsze, problemy z dostępnością pracowników liniowych. Po drugie, rosnące koszty związane z podwyżkami płacy minimalnej…”
Zapraszamy do lektury!
Nowa linia maszyn marki ZAUBER® - odkurzacze profesjonalne i przemysłowe!

Marka ZAUBER® poszerza swoją ofertę  o linię odkurzaczy profesjonalnych oraz przemysłowych. Odkurzacze ZAUBER® to pełna gama produktów (ponad 60 modeli oraz 600 możliwości konfiguracji O MOCACH OD 1,1 kW do 18 kW), która pozwala na zasysanie różnego typu materiałów lub odpadów poprodukcyjnych. Charakteryzują się wysokimi standardami wykonania, wytrzymałością oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. 

Szukasz idealnego pracownika? Mamy kogoś dla Ciebie...

ZAUBER® TYTAN 4.0 to pracownik doskonały, który może pracować 1,5 lub 2 etaty bez przerwy. Stanowi także pełnowartościowe wsparciem dla personelu sprzątającego. Wszelkie czynności związane z procesem sprzątania przebiegają bezobsługowo, jednocześnie podlegając pełnej kontroli poprzez aplikację. Ponadto autonomiczny robot czyszczący wyposażony jest w szereg zabezpieczeń, eliminując ryzyko wypadków podczas pracy w obecności ludzi. 

Czy znasz już TYTANA 4.0?

Zamiatarka akumulatorowa ZB 1200SW - do 5h ciągłej pracy!

Czas na kolejną nowość! Oto ZB 1200SW- zamiatarka akumulatorowa o ciekawych parametrach. ZB 1200SW może pochwalić się 5 – godzinnym czasem pracy i wydajnością do 7800 m2/h. Posiada wytrzymały filtr poliestrowy mikrodrobny o powierzchni 4 m2, a także regulowaną prędkość obrotową szczotek bocznych w standardzie.

TYTANA 4.0 na targach INTERCLEAN 2022 w Amsterdamie!

Mieliśmy ogromną przyjemność zaprezentować TYTANA 4.0 na targach Interclean Amsterdam 2022. Pierwszy polski autonomiczny robot czyszczący cieszył się sporym zainteresowaniem zwiedzających.

Czy wiesz jakie są konsekwencje przedozowania chemii?

To nie tylko strata pieniędzy, ale także smugi na podłodze i możliwość uszkodzenia maszyny. Jak temu zapobiec?
W naszych maszynach z linii Li-ionTECH™ zastosowaliśmy system CHEMIDOSE, pozwalający na precyzyjne dozowanie preparatu chemicznego na czyszczoną powierzchnię. Maszyny z linii ZAUBER® Li-ionTECH™ to inwestycja w ekologiczne rozwiązania oraz pewna oszczędność.
Zobacz maszyny z linii Li-ionTECH™.

Razem z nami "Zmieniaj świat. Potrafisz" - poznajcie TYTANA 4.0!

Z dumą prezentujemy TYTANA 4.0. – Pierwszego Polskiego Autonomicznego Robota Czyszczącego. To pierwsze autonomiczne urządzenie szorująco – zbierające, które pojawia się w ofercie maszyn marki ZAUBER®. Urządzenie samodzielnie zarządza procesem mycia, ładowania baterii, opróżniania i płukania zbiornika oraz napełniania wodą czystą.

Nowy ZAUBER ZB 45B dołącza do maszyn z linii Li-ionTECH!

Linia ZAUBER Li-ionTECH została wzbogacona o kolejny model. ZB 45B to kompaktowa i zwrotna maszyna o wydajności 2030 m2/h i szerokości czyszczenia 508 mm. Niewątpliwie atutem Li-ionTECH jest długi czas pracy – w przypadku ZB45B  to aż 3 godziny na jednym naładowaniu baterii.

Ogłaszamy rewolucje przez duże "R"! "R" jak ROBOTY!

Dziś rodzina maszyn ZAUBER® powiększa się o zupełnie nową, rewolucyjną linię. Do naszej oferty wprowadzamy robotykę – a dokładniej roboty dezynfekujące. 
Roboty dezynfekujące to przede wszystkim zaawansowane technologie, takiej jak: inteligentne omijanie przeszkód, czy dezynfekcja 360°. To także zautomatyzowana praca, polegająca na zdalnym planowanie czasu i obszaru objętego dezynfekcją. Roboty po zakończonej pracy  automatycznie powracają do stacji ładowania. Dołączona do maszyny aplikacja, umożliwia pełną kontrolę i wgląd w raporty z wykonanych zleceń.

Jak wyczyścić trudno dostępne miejsca, do których nie dociera szczotka automatu myjącego?

Wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości pracy automatem szorująco-zbierającym, pojawia się problem: “Jak szybko i efektywnie wyczyścić przestrzenie, do których nie dotrze szczotka automatu?” Nasi eksperci proponują sprytne rozwiązanie!

Eliminuj zanieczyszczenia w 99,9% – wybierz automat myjący z filtrem HEPA!
Nowa Linia ZAUBER® Li-ionTECH™ posiada opcję zamontowania filtrów HEPA, które przechwytują cząsteczki smogu i alergenów z ogromną skutecznością, przekraczającą 99,9%. Skutecznie usuwają drobne (mniej niż 2,5  μm) i ultradrobne (mniej niż 0,01  μm) wirusy i bakterie*.
Baterie w maszynie czyszczącej – jak ładować, aby zachować gwarancję?

Wraz z powstaniem pomysłu na nową linię maszyn czyszczących Zauber® Li-ionTECHTM, za cel postawiliśmy sobie rozwiązanie odwiecznych problemów z ładowaniem baterii…

Premiera nowej linia maszyn ZAUBER® Li-ionTECH!

Od kilku tygodni prezentujemy Państwu zagadkową układankę. Pod puzzlami ukryliśmy naszą “NOWOŚĆ” – prawdziwą perełkę na rynku maszyn czyszczących. Dziś nadszedł dzień premiery! Z ogromną przyjemnością prezentujemy nową linie maszyn ZAUBER®!

Już za kilka dni będzie nie tylko pozamiatane, ale i umyte! – poznaj datę premiery!

Aż 3 lata gwarancji na maszynę i baterie? Do 4 godzin pracy? Tryb ECO? – już 11 maja wszystko stanie się jasne! Będzie nie tylko pozamiatane, ale i umyte! Już za kilka dni pokażemy Wam naszą “NOWOŚĆ”! 

Jak otrzymać 3 lata gwarancji na maszynę i baterie?

Usunęliśmy kolejne puzzle z naszej układanki. Czy to możliwe, aby otrzymać 3 lata gwarancji na maszynę i baterie?? Śledźcie naszą stronę i obserwujcie nas w mediach społecznościowych. Już wkrótce odpowiemy na wszystkie pytania! 🙂 

ZAUBER® przygotowuje “coś” nowego…

Ruszyliśmy z nową kampanią! To będzie prawdziwa niespodzianka! Śledźcie naszą stronę i obserwujcie nas w mediach społecznościowych. Już niebawem zdradzimy więcej szczegółów!

Marka ZAUBER® została opatentowana!


Z ogromną przyjemnością informujemy, iż w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy Świadectwo Ochronne dla znaków towarowych marki ZAUBER®.

MAPA STRONY